Děti do školky potřebují

Děti do školky potřebují:

• Čisté tepláky/legíny do třídy.
  • Bačkory – uzavřené, dobře sedící, s pevnou patou, které si děti umí zapnout. (NE CROCS, NE PANTOFLE!)
  • Tepláky a mikinu určené pro pobyt venku. V zimě zateplené nepromokavé kalhoty a čepici,rukavice. V létě kraťasy (jiné na ven, jiné dovnitř), kšiltovku nebo šátek.
  • Kompletní čisté náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tepláky, tričko) pro případy „nehody“
  • Po celý rok musí mít děti k dispozici pláštěnku a holiny.
  • K zajištění dostatečného pitného režimu při vzdělávacích činnostech si děti nosí vlastní lahvičku s pitím (nejlépe s vodou), kterou dle potřeby doplňujeme.
  • Vše podepsané (alespoň iniciály)
  • Prosíme o donesení 2 krabic papírových kapesníků, balíček svačinových ubrousků a jedny vlhčené ubrousky / na pololetí

Na zahradu děti chodí téměř za každého počasí. Pobyt venku vynecháváme pouze výjimečně za zcela nevyhovujícího počasí. Sledujte předpověď počasí, abyste včas zvolili doplnit vhodné oblečení na každý den. Volte oblečení také s ohledem na náš celoroční pobyt na zahradě MŠ a procházky  do přírody a do terénu, kde se děti často umažou od bláta, písku, kříd, atd. Není problém ušpiněné oblečení (v únosné míře) ponechat celý týden a nosit domů na vyprání až před víkendem.

Rodičovský fond

Výše příspěvku byla stanovena na základě hlasování na rodičovské schůzce na 650,- na pololetí/dítě. Hradí se v měsících září a únor.

Úhrada na vyhrazené číslo účtu školy pro účely fondu: 2302543392/2010

Variabilní symbol: ŽÁDNÉ

Poznámka pro příjemce: Uveďte celé jméno dítěte!!!

U sourozenců je nutné platby provádět pro každé dítě zvlášť.